MİSYONUMUZ

Topluma fayda sağlayan Türkiye’nin en değerli ve en çok tercih edilen iş güvenliği üretici şirketi olmak.

VİZYONUMUZ

İş kazalarını en aza indirmeyi hedef alarak iş güvenliği ürünleri üretmek ve sunmak.

KALİTE YÖNETİMİ

Essafe uluslararası çalışan bir firmadır. Yıllardır kişisel koruyucu donanımlar konusunda, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak, işlerine katma değer oluşturmak için üretim yaptırıyoruz. Dünya çapındaki müşterilerimiz, tecrübe ve birikimlerimizden faydalanabilmek, güvenli ve yüksek kalitedeki ürünlerimizi kullanabilmek için yıllardır bizimle çözüm ortaklığı yapıyor. Kalite sözümüze sadık kalabilmek için her gün var gücümüzle çalışıyoruz.

  • Hiç bir ürünümüzün üretiminde yasaklı, zararlı, tehlikeli herhangi bir madde kullanılmaz.
  • Essafe tüm fabrikalarında kendi sosyal standartlarına uygun kurallarla yönetilir.
  • Düzenli eğitim-öğretim yolu ile tüm çalışanlarının uzmanlık alanları her geçen gün genişletilir.
  • Essafe Kişisel Koruyucu Donanımları için gerekli olan tüm standart ve normlarını yerine getirir. Düzenli olarak denetim ve kontroller uzman kişilerce yapılır.
  • Essafe kendi fabrikalarında tüm çalışanların güvenliğini en yüksek standartlara uygun olarak koruma altına almıştır.

DEĞERLERİMİZ

Ürün ve hizmetlerimiz gösterdiğimiz çabaların sonuçlarıdır. Ürün ve hizmetlerimiz müşterilerimiz tarafından ne kadar beğenilirse, bizim de Değerimiz o kadar artacaktır.

Çalışanlarımız gücümüzün kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişmelerine fırsat tanımak suretiyle yetenek ve mutluluklarını artırmak hedefimizdir.

Kazancımız ürün veya hizmetlerimizin müşteri beklentilerini ne derecede karşıladığının göstergesidir. Ürün ve hizmetlerimizi iyileştirmek için Gerekli kaynakları temin etmek üzere kâr etmek hedefimizdir.

İş ahlaki prensiplerine sahip çıkmak, Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uymak, işte şeffaflık ilkelerine bağlı kalmak, Emeğe ve insana değer vermek ve çok çalışmak başlıca değerlerimizdir.

STRATEJİMİZ

Büyüme: Yeni pazarlar ve mevcut iş alanlarında yeni ürün geliştirerek organik ve inorganik büyümek.

İnovasyon: Bütün iş süreçlerinde yaratıcılığı zirvede tutarak yenilikçi ürün ve hizmetler sunmak.

Marka: Müşteri ihtiyaç ve beklentisini karşılayan iş güvenliğinde en çok tercih edilen marka olmak.

Çalışanlar: İnsan kaynakları süreçlerinde mükemmelliği hedefleyerek, çalışanlara sağlanan faydayı artırarak en çok tercih edilen şirket olmak.

Müşteriler: Satış ve satış sonrası ürün ve hizmetlerde müşteri memnuniyetinde lider iş güvenliği markası olmak.

SAĞLIK VE GÜVENLİK

Essafe ekibindeki tüm çalışanlarımız için tüm alanlara uygun olarak koruma prosedürleri uygulanır. İş sağlığı ve risk yönetim sistemi ile koşullar güvence altına alınmıştır. Çalışanların güvenliklerini sağlayabilmek adına, ihlallerin en aza indirilmesi sağlanır. Yöneticiler yasal yükümlülüklerini yerine getirerek tüm personel için en güvenli metodları kullanır. Tüm çalışanlar önce kendi güvenliklerini garanti altına almak ve iş güvenliğine katkıda bulunmakla yükümlüdürler.

Daha bilinçli bir toplum oluşturmak için, “Sıfır İş Kazası” sloganıyla Türkiye’nin her yerinde uzman ekibimizle birlikte eğitim ve seminerler vermekteyiz. Siz de çalışma alanlarınızın daha güvenli ve personelinizin daha bilinçli olması için Essafe Eğitim Günlerine katılabilirsiniz. Unutmayın, iş kazaları önlenebilir!