HAKKIMIZDA

Firmamız; 30 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren “İş Güvenliği Ekipmanları ve İşçi Sağlığı” sektöründe Essafe markası ile üretim yapan uzman bir kadroya sahip olan şirketimiz;Baretler, Kaynak Maskeleri, Yüz koruyucu Siperlikler, Kulaklıklar, Kulak tıkaçları, kısacası Kişisel Koruyucu donanımı malzemeleri üretmektedir.Firmamız; üretmekte olduğu ürünleri, başta Türkiye, İsveç, İsviçre, Rusya, Almanya, Azerbaycan, Irak, İran, Suudi Arabistan, Kazakistan, Ürdün olmak üzere çeşitli ülkelere ihracatını da yapmaktadır.Firmamız; Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede ‘İş Güvenliği’ sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.
Firmamız için müşteri memnuniyeti en önemli olgudur, bu nedenle müşterilerimizin ihtiyaçlarına zamanında teslim, daima kalite, hizmet ve en uygun çözümler sunmak temel prensibimizdir.Firmamız; İş Güvenliği Ekipmanları ve İş Sağlığı konusunda yurt dışı ve yurt içi gelişmeleri sürekli takip ederek en son yenilikleri, en kaliteli ürünleri müşterilerimize sunmaktadır. Bu konuda Ürün yelpazesini her geçen gün arttırmaktadır.Firmamız; İş Güvenliği Konusunda her türlü bilgi alınması için sorularınıza açıktır, bu konuda bize telefon, faks ve e-mail yoluyla ulaşabilirsiniz.
Dileğimiz sizlerin kazasız, belasız sağlıklı bir şekilde evinize dönmenizi sağlamaktır.

İŞ KAZASIZ Günler Dileğiyle…

ÜRÜN KATALOG İNDİR ÜRÜNLERİMİZ

Müşteri Yorumları

Bizimle Mutlu Müşterilerimiz

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ ?

İş güvenlik sektöründe 30 yılı aşkın tecrübesi ve uzman satış kadrosu ile müşterilerinin güvenli bir çalışma ortamı oluşturmasında işletmelerin çözüm ortağıdır.
Müşterilerimizin ihtiyaçlarının aciliyetlerini önemsemekteyiz. Doğru iş güvenliği malzemelerini zamanında temin etmek ve müşterilerimizin geç teslimat nedeniyle mağdur edilmemesi için takip ediyoruz.
Tedarikini gerçekleştirdiğimiz bütün ürünler için, alımlarınız sonrasında da teknik desteğimiz hizmetinizdedir.

İGES İŞ GÜVENLİĞİ EKİPMANLARI

CE ve ISO standartlarında en kaliteli ürünlerimizi sizlere sunuyoruz.

Tüm ürünlerimiz CE sertifikalı olup, EN standartlarındadır. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda en nitelikli ve ergonomik ürünleri seçerek, envanterimizde bulunduruyoruz.

Uygun elbise, güvenlik tedbirleri ve sağlık ekipmanları ile olası rahatsızlıkları önlemekte ve “canınızı“ garanti altına almaktayız.

İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ TANITIM FİLMİ

İş yerinde güvenlik bilinçli personel ve kaliteli donanımla sağlanır. Bu kategorimiz baretlersiperlikler, gözlük modellerigöz duşu ve kulaklık ve kulak tıkacı gibi çeşitleri içermektedir.

İLETİŞİME GEÇİN